Doprava a platba

 

Zasíláme prostřednictvím  České pošty   a   Zásilkovny  na adresy v  České Republice   !

 

Doprava  ČP      Doporučené psaní za 65 Kč  - nákupy od 40 Kč do 999 Kč    

                    ČP      Cenné psaní za 73 Kč  - nákupy od  199 Kč do 999 Kč

                    ČP      Cenné psaní ZDARMA- nákupy nad 1000 Kč

                  Zásilkovna  na výdejní místa za 72 Kč - nákupy  od 199 Kč do 999 Kč

                  Zásilkovna  na výdejní místa ZDARMA- nákupy nad 1000 Kč

 

Platba :     Na bankovní účet - převodem zdarma

                    Na dobírku za 35 Kč - pro nákupy od 199 Kč !!!

 


Doporučené psaní - dodání za 1-3 prac. dny po odeslání ,  on-line sledování, doručováno bez avizování, při nezastižení je zásilka uložena na příslušné poště po dobu 15 dní.

Cenné psaní - dodání obvykle následující den po odeslání , podrobné on-line sledování, doručování avizováno sms + emailem, možnost přesměrování on-line, při nezastižení je zásilka uložena na příslušné poště po dobu 15 dní + zasláno sms/email info, speciální obal, zvýšená bezpečnostní opatření, vysoká spolehlivost, výhodná alternativa drahých balíků. 

Zásilkovna - dodání obvykle za 1-2 prac. dny po odeslání, on-line sledování, připravení zásilky k výdeji je avizováno zasláním sms + emailu s kódem pro vyzvednutí. Odesíláme ráno !

Platba na bankovní účet- manuálně zadávaná např. v internetovém bankovnictví zákazníka ve prospěch účtu prodávajícího: 670100-2210561948/6210 u mBank, nutno zadávat celé číslo včetně předčíslí !!!, jinak se platba neprovede. Variabilní symbol je číslo objednávky. Platbu je nutno provést včas, aby byla připsána prodejci do max. 2 prac. dnů od objednání, jinak by došlo k automatickému zrušení rezervace zboží a stornu objednávky.

Na dobírku - hotově při převzetí na doručovací adrese (ČP). Na pobočce ČP a Zásilkovny možno platit hotově nebo kartou (dle poboček).